X e-m@rketing Strategies for Pharma

21-22 listopada 2019, Warszawa
Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Wykorzystaj technologie, aby zawsze trafiać do celu!

Miejsce

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

ADRES

ul. Żwirki i Wigury 1J, 00-906 Warszawa
+48 22 650 01 00
wcy@courtyard.com
http://www.courtyardwarsawairport.com

Lokalizacja:

Courtyard by Marriott Warsaw Airport oddalony jest zaledwie 49 kroków od Lotniska Chopina w Warszawie i tylko 9 km od centrum miasta.

Najszybszym środkiem komunikacji z centrum Warszawy jest pociąg, który obsługuje dwóch przewoźników kolejowych: Szybka Kolej Miejska (SKM – linia S2 oraz S3) i Koleje Mazowieckie.

www.skm.warszawa.pl

https://www.mazowieckie.com.pl/

Poza godzinami szczytu polecamy również komunikację autobusową. Linią 175 można dostać się bezpośrednio z Dworca Centralnego na lotnisko. Pozostałe połączenia autobusowe to linie:

188, 148, 331

www.ztm.waw.pl

Wejście główne do hotelu znajduje się dokładnie naprzeciwko hali odlotów Lotniska Chopina, po drugiej stronie ulicy.

Pobierz mapkę dojazdu w PDF

 

Parking:

Hotel posiada płatny parking na 50 samochodów. Parking znajduje się z tyłu hotelu na poziomie P6, na który należy kierować się zgodnie z oznakowaniem. Płatności za parkowanie dokonuje się w recepcji hotelowej. Podczas konferencji uczestników obowiązuje specjalna cena w wysokości 53 zł brutto za cały dzień.
Ważna informacja: w okolicach hotelu znajduje się parking wielopoziomowy, należący do lotniska. Za parkowanie na tym terenie kierowcy rozliczają się zgodnie z cennikiem i procedurą parkingu lotniskowego.

Internet:

Podczas konferencji mają Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do Internetu. Należy połączyć się z siecią bezprzewodową „Courtyard_Conference”, a następnie wpisać hasło BBM2020.

LINK REZERWACYJNY

ZAREZERWUJ POKÓJ
W NIŻSZEJ CENIE

DOJAZD

KONTAKT

Aleksandra Zięba
Conference Coordinator
+48 606 216 429
aleksandra.zieba@bbm.pl

PARTNER

PATRON MEDIALNY